Fotokubki

Fotokubki

Pomysł na prezent - fotokubek!


Oferujemy Państwu możliwość zamówienia w naszej firmie FOTO gadżetów, FOTO upominków z DOWOLNYM NADRUKIEM. Może on być jednokolorowy, czarno biały lub pełnokolorowy. Mogą to być Wasze zdjęcia, obrazki, napisy, zdjęcia ściągnięte z Internetu (dobrej jakości) - ŻADNYCH OGRANICZEŃ.
Wszystkie produkty wykonujemy techniką sublimacyjną, która charakteryzuje się doskonałą trwałością.
Nadruk jest niewyczuwalny w dotyku - wnika
w strukturę kubka, na której nadrukowywane jest zdjęcie lub tekst. Za pomocą tej technologii można nadrukowywać pełnokolorowe zdjęcia w jakości fotograficznej.
Proszę jednak pamiętać, że kolor, barwa, nasycenie mogą różnić się nieco od przesłanych czy też dostarczonych przez Państwa zdjęć.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, dla których foto kubki, foto puzzle, foto poduszki itp... są ciekawym i sympatycznym pomysłem na prezent, a także do firm, dla których wszystkie nasze produkty są świetnym gadżetem reklamowym, który można wręczyć każdemu Klientowi.

FOTOKUBKI

Jeżeli myśl o prezencie dla bliskiej osoby spędza Ci sen z powiek, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – fotokubek ze zdjęciem, napisem bądź wybraną grafiką. Możesz również zaprojektować kubek dla siebie lub swoich znajomych. Możliwości jest mnóstwo.Zapewniamy, że efekty przekroczą najśmielsze oczekiwania, tworząc niepowtarzalną pamiątkę, na której widok obdarowywana osoba na pewno szeroko się uśmiechnie, a sam kubek stanie się ciekawym urozmaiceniem kuchni czy salonu.

Spraw przyjemność swojemu dziecku wręczając mu kubek z nadrukiem i ozdobnym uchem! Sam zdecyduj, lub wspólnie ze swoją pociechą, co ma znaleźć się na fotokubku – zdjęcie, zabawna grafika, a może ulubiona postać z bajki? Przekonaj się, ile radości możesz wywołać tak drobnym upominkiem!

Oferujemy kubki:

Fotokubek biały 330 mlFotokubek z kolorowym wnętrzemFotokubek kolorowy: złoty, srebrny

Fotokubek latte mały, duży


Fotokubek czarny z białym okienkiem


Kubki MAX 450 ml białe i kolorowe

Magiczny kubek ze zdjęciem

Ich barwa zmienia się pod wpływem temperatury. Zdjęcie pojawia się po wlaniu do kubka gorącego płynu. Dzieciaki uwielbiają takie kubki! Nie pogardzą nimi również dorośli.To jak? Wybrałeś już zdjęcie na swój kubek? :)


Drogi Kliencie!

Bardzo prosimy o dostarczanie projektów zapisanych na nośnikach cyfrowych jak pendrive lub o przesłanie ich drogą mailową na nasz adres studiostempel@o2.pl.
Grafika bądź zdjęcie do nas dostarczone najlepiej, gdyby było jak najwyższej rozdzielczości określanej w pikselach (Px, MPx). Mile widziane projekty w wersji wektorowej zapisane w formacie pliku Corel (.cdr wersja nie wyższa niż 17, X7), Adobe Reader (.pdf) lub Adobe Illustrator (.ai).