Drewno

Grawerowanie w drewnie

Drewno to bardzo wdzięczny materiał do grawerowania laserowego


W ofercie naszej firmy znajduje się również usługa grawerowania w drewnie. Grawerowanie podkreśla strukturę drewna nadając mu oryginalny, ciemniejszy odcień.Dodając wygrawerowany laserem piękny motyw zdobniczy, dedykację, podziękowania otrzymujemy niepowtarzalny prezent. Grawerowane motywy najlepiej wychodzą na drewnie pochodzącym z drzew liściastych takich jak dąb, buk czy olcha. Istnieje możliwość grawerowania na drzewie iglastym, jednak ze względu
na jego usłojenie efekt końcowy nie jest tak ciekawy jak w przypadku drewna liściastego.

Grawerujemy między innymi na: tabliczkach, ołówkach, długopisach, skrzynkach na wino, brelokach i innych drewnianych przedmiotach. Realizacja zamówienia w ciągu doby.

Maksymalna wielkość pola grawerowania to 30 cm x 60 cm

Drogi Kliencie!

Bardzo prosimy o dostarczanie projektów zapisanych na nośnikach cyfrowych jak pendrive lub o przesłanie ich drogą mailową na nasz adres studiostempel@o2.pl.
Grafiki do nas dostarczone najlepiej, gdyby było jak najwyższej rozdzielczości określanej w pikselach (Px, MPx). Mile widziane projekty w wersji wektorowej zapisane w formacie pliku Corel (.cdr wersja nie wyższa niż 17, X7), Adobe Reader (.pdf) lub Adobe Illustrator (.ai).